5 skvělých filmů pro obchodníky

Motivace, strhující příběh, překonávání překážek nebo velký úspěch. Tyto filmy to mají vše. Jakých 5 TOP filmů pro obchodníky jsem vybral do tohoto krátkého výběru?

Boiler room

Příběh obchodníka s akciemi, který se snaží prorazit. Film obsahuje i pěknou ukázku toho, jak prodávat.

Wall Street

Klasika. Kdo by neznal Gordona Gekka. Ve filmu si Gordon, jako zkušený harcovník, vezme pod svá křídla mladého obchodníka Buda Foxe, který bude muset dokázat, že to zvládne a nezastaví se před ničím.

The Pursuit of Happiness

Velmi inspirativní film, díky kterému máte chuť a motivaci pracovat opravdu tvrdě. Film je založený na skutečné postavě Chrise Gardnera, který jen paběrkuje jako prodejce nějakých zdravotních skennerů. Poté co uvidí prodejce akcií, tak překoná velké překážky, aby se jím také stal a uživil tak svoji rodinu.

The Wolf of Wall Street

Nejoblíbenější film mnohých obchodníků je založen na příběhu Jordana Belforta, který díky svým skvělým prodejním technikám velmi zbohatne a žije si na hodně vysoké noze. Film ale ukazuje i negativní stránku přístupu zbohatnout za jakoukoliv cenu. Kvůli těm prodejním technikám je to film, který chcete shlédnout.

Glengarry Glen Ross

Jeden z nejznámějších filmů se sales tématikou. Film je z realitního prostředí a obsahuje jednu z nejznámějších pouček: ABC – always be closing a také známou hlášku: Coffee is for closers (Kafe je jen pro ty, co uzavírají obchody).

Toto je mých 5 tipů na skvělé filmy pro obchodníky. Jaký sales film se líbí vám?

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

30 minut o samotě

Nedávno jsem narazil na podnětný citát - „Všechny problémy lidstva pocházejí z naší neschopnosti posedět tiše o samotě v místnosti.“ (Blaise Pascal). Skutečně je to takový problém? A proč tomu tak je? Z vlastní zkušenosti mohu říci, že to tak jednoduché není. Nejsme...

číst více
3 mýty o štěstí

3 mýty o štěstí

Každý hledáme štěstí. Když se lidí zeptáte, co od života chtějí a jaké mají cíle, často odpoví právě, že být šťastný (a spokojený). V naší společnosti je ale ukotvena řada mýtu a falešných představ o štěstí. Pojďme se podívat na 3 z nich. První mýtus: Máme povinnost...

číst více
Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

U více a více lidí na Linkedinu vídám zkratku LION. Je to akronym pro Linkedin Open Networker. Tedy je to člověk, který se propojuje s každým bez ohledu na to, jestli daného člověka zná a nebo ne. Jaké jsou pro a proti tohoto přístupu? Co je LION? Linkedin Open...

číst více