E-Business večer – nový koncept eventu

Na českou online scénu jsme se s Adsalvou rozhodli přijít s novým konceptem eventu, který zde zatím chybí. Jaké jsou hlavní rysy E-Business večera (dále EBV), v čem je jeho přidaná hodnota a co od něj očekáváme?

Hlavní charakteristiky EBV

EBV je komornější event (30-40 lidí), kde, narozdíl od větších akcí a konferencí, má návštěvník možnost hovořit přímo se speakery a aktivně se podílet na netowrkingu. Je to akce, která se odehrává živě, ne online.

Formát eventu je jednoduchý:

  1. Úvodní slovo (10 minut)
  2. První přednáška (20-30 minut)
  3. Přestávka spojená s networkingem (cca 30 minut)
  4. Druhá přednáška (20-30 minut)
  5. Networking a volná zábava (60 a více minut)

Neformální atmosféra je zásadní. Chceme posilovat komunitu v online marketingu. Není to o koroporátních prezentacích a způsobech. Účastníci si často tykají a networking je brán jako velmi důležitá součast setkání.

EBV se často koná v různých firmách, které mají velkou část svého byznysu online.

EBV se koná cca 1x měsíčně s tím, že máme připraveny cca 3 témata večera ve frontě.

Přidaná hodnota akce

  • Potkáte top odborníky, kteří hovoří na témata, která vás zajímají. Témata vždy souvisí s online marketingem.
  • Potkáte hodně zajímavých lidí a kolegů z online marketingu a navíc si pocvičíte jednoduchý a neformální networking.
  • Z akce jsou pořizovány foto a video materiály. Zachováte si tak pěknou vzpomínku.
  • Pro firmu, která by EBV u sebe chtěla hostit, je to pěkné PR při nízkých nákladech (o celou organizaci se stará Adsalva)

Co od EBV očekáváme?

Je to hlavně edukace online komunity a prohloubení vztahů. Akce si neklade za cíl být pro Adsalva výdělečná, ale děláme jí také proto, že nám záleží, aby online marketing byl v ČR na vysoké úrovni a k tomu toto sdílení know-how a prohlubování vztahů velmi pomáhá.

Chtěli byste se zapojit jako host či speaker do EBV? Napište mi na Linkedin nebo na prax@adsalva.com.

PS: S pořádáním podobných eventů máme velké zkušenosti z HR nohy našeho byznysu, kdy jsme pořádali více než 10 HR večerů.

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

30 minut o samotě

Nedávno jsem narazil na podnětný citát - „Všechny problémy lidstva pocházejí z naší neschopnosti posedět tiše o samotě v místnosti.“ (Blaise Pascal). Skutečně je to takový problém? A proč tomu tak je? Z vlastní zkušenosti mohu říci, že to tak jednoduché není. Nejsme...

číst více
3 mýty o štěstí

3 mýty o štěstí

Každý hledáme štěstí. Když se lidí zeptáte, co od života chtějí a jaké mají cíle, často odpoví právě, že být šťastný (a spokojený). V naší společnosti je ale ukotvena řada mýtu a falešných představ o štěstí. Pojďme se podívat na 3 z nich. První mýtus: Máme povinnost...

číst více
Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

U více a více lidí na Linkedinu vídám zkratku LION. Je to akronym pro Linkedin Open Networker. Tedy je to člověk, který se propojuje s každým bez ohledu na to, jestli daného člověka zná a nebo ne. Jaké jsou pro a proti tohoto přístupu? Co je LION? Linkedin Open...

číst více