Kam jsme se s VimVic.cz posunuli za poslední 2 měsíce?

Ačkoliv 2 měsíce se nezdá jako dlouhá doba, v online světě je to hodně času. A právě za poslední 2 měsíce jsme se s VimVic.cz znatelně posunuli. Co se nám povedlo? A co máme v plánu?

Spuštění hodnocení zaměstnavatelů

Za poslední 2 měsíce se nám podařilo shromáždit necelých 3000 hodnocení firem v ČR. Co nám ta hodnocení řekla?

  • Lidé hodnotí poměrně obsáhle a rozepisují se o pozitivech i negativech firmy. Tato hodnocení slouží jako skvělá zpětná vazba pro firmy.
  • Lidé si nejvíce pochvalují kolektiv a nejvíce kritizují vedení (ostatně podle studie Gallupu až 70 % věcí, které se lidem v práci nelíbí, mají nějaký vztah k jejich nadřízenému).
  • Samozřejmě firmám umožňujeme na hodnocení odpovídat. Firmám velmi doporučuji s hodnocením pracovat, a to i s negativním, protože až 2/3 lidí rádi vidí, pokud se tak děje. Je pak jasné, že si firma cení názoru jiných lidí a zpětné vazby.

Více se hodnocením věnuji ve svém příspěvku na Linkedinu. Pokud se chcete podívat, jaká má vaše firma hodnocení, stačí si ji tady vyhledat. Naše hodnocení zaujala např. i Český rozhlas.

PR a mediální pozornost pro VimVic.cz

V poslední době jsme zaznamenali pěkné výstupy a to hlavně na dvou místech:

Novinky.cz, kde byl uveřejněn článek o tom, jak s orientací na pracovním trhu pomohou recenze zaměstnanců. Hned po uveřejnění článků byl vidět pěkný nárůst v počtu hodnocení. Je vidět, že toto téma lidi skutečně zajímá.

Deník Metro o nás také vydal článek o tom jak pomáháme s orientací na trhu práce.

Trh hledání práce je nyní velmi diskutovaná oblast a zaslouženě dostává takto velkou pozornost. Můžete se připravit i na další mediální výstupy o VimVic.cz. 🙂

Noví klienti

Jsem rád, že mezi námi budeme moci zanedlouho přivítat, nebo jsme již přivítali, tak zajímavé klienty jako je IKEA, AXA nebo Inventi. Věřím, že náš přístup, který je založen na tom, že klientům dodáváme uchazeče z vlastní návštěvnosti a výkonnostních kampaní, dojde širokého uznání a potvrdí již nyní jasnou velmi růstovou tendenci.

Jak vidíte, tak za 2 měsíce, ač je to krátká doba, jsme toho ve VimVic.cz stihli opravdu hodně. Už teď se těším na novinky a posuny, které pro vás máme připraveny na podzim.

 

0 komentáøù

Pøidat komentáø

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

30 minut o samotě

Nedávno jsem narazil na podnětný citát - „Všechny problémy lidstva pocházejí z naší neschopnosti posedět tiše o samotě v místnosti.“ (Blaise Pascal). Skutečně je to takový problém? A proč tomu tak je? Z vlastní zkušenosti mohu říci, že to tak jednoduché není. Nejsme...

číst více
3 mýty o štěstí

3 mýty o štěstí

Každý hledáme štěstí. Když se lidí zeptáte, co od života chtějí a jaké mají cíle, často odpoví právě, že být šťastný (a spokojený). V naší společnosti je ale ukotvena řada mýtu a falešných představ o štěstí. Pojďme se podívat na 3 z nich. První mýtus: Máme povinnost...

číst více
Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

Linkedin LION – pro a proti propojování se s každým

U více a více lidí na Linkedinu vídám zkratku LION. Je to akronym pro Linkedin Open Networker. Tedy je to člověk, který se propojuje s každým bez ohledu na to, jestli daného člověka zná a nebo ne. Jaké jsou pro a proti tohoto přístupu? Co je LION? Linkedin Open...

číst více