Ivo Prax

Byznys / Networking

Online borci – představení

Online borci je název pro networkingovou platformu lidí, kteří se profesionálně zabývají online prostředním nebo z něj mají zajímavou část svého byznysu. Vše probíhá v dosti neformální atmosféře. Je to místo, kde potkáte staré známé nebo navážete nové kontakty.

Historie

První setkání online borců proběhlo ke konci roku 2016. Nejprve jsme se sešli asi v 6 kamarádech u stolu v jedné pražské hospodě. Postupně se tato neformální akce rozrostla do větších rozměrů a nyní budeme pořádat už 13. setkání. Setkání zatím vždy probíhaly v Praze, ale věřím, že se online borci podívají i do Brna 🙂 Setkání nyní většinou probíhají ve firmách, které poskytují prostory pro toto setkání. Mezi stálice mohu jmenovat např. Inveo, Isobar, Tipli nebo Pilulku.

Čísla

Databáze online borců čítá cca 100 lidí, kteří navštěvují networkingová setkání. Je to skutečně zajímavá skupina lidí. Od majitelů a ředitelů online firem až po šikovné živnostníky, které online živí. Rekordní počet účastníků na jedné akci byl 48.

Filosofie

Hlavním smyslem online borců je zejména:

  • Vytvořit neformální a přátelské prostředí.
  • Shromáždit sourodou skupinu podnikatelů/expertů z online oblasti, kteří jsou v exekutivní roli (je velmi důležité, aby na setkáních mohly být domlouvány různé dealy a spolupráce mezi účastníky).
  • Nabídnout platformu pro propojování lidí z online byznysu.
  • Ač pracujeme online, scházíme se offline 🙂

Zaujali vás Online borci? Napište mi na LinkedIn.

Okomentovat